Bezpłatne próbki perfum

Nie musisz kupować koszmarnie drogich perfum – nie dość, że są ich tańsze odpowiedniki, które pięknie pachną, to na dodatek możesz otrzymać je zupełnie za darmo. Wystarczy zgłosić chęć uczestniczenia w promocji u producenta tych zapachów, aby otrzymać aż 7 różnych zapachów – 5 kobiecych i 2 męskie.

Dla dotychczasowych klientów firmy sprawa wygląda prosto – do każdego zamówienia zawsze dołączane są próbki zapachów. Ale nowi klienci też mają szansę na gratisy i to bez konieczności wydawania pieniędzy. SUPER!

WARUNKI:

Markowe perfumy? NIE ULEGAJ REKLAMIE – MIEJ SWOJE ZDANIE!
Jedynym wiarygodnym przewodnikiem po świecie zapachów jest Twój własny nos – sprawdź nasze perfumy! Poznaj nasze zapachy za darmo – zestaw testerów 1ml (tzw „szpilka”) !

Zestaw zawiera 7 próbek perfum Close2you – 5 zapachów damskich i 2 męskie.

Bezpłatna wysyłka dla nowych klientów close2you.pl wymaga spełnienia  – Jeśli jesteś nowym klientem a chcesz poznać nasze perfumy spełnij poniższe warunki (3 kroki).

  • 1. Rejestracja w sklepie – założenie konta
  • 2. Aktywacja konta – koniecznie potwierdź link aktywacyjny (konta bez aktywacji są automatycznie kasowane po upływie 14 dni)
  • 3. E-mail informacyjny o zainteresowaniu darmowymi testerami Close2you.pl wraz z podaniem nazwiska oraz pełnego adresu wysyłkowego

Uwaga – obecnie do testerów dodawany jest jednorazowy kod darmowej wysyłki do wykorzystania 7 dni od daty otrzymania próbek.

Dodatkowo w materiałach promocyjnych kolportowanych przez konsultantki tej firmy znaleźć można kody uprawniające do otrzymania darmowych próbek o pojemności 4 ml. Jeśli podasz taki kod w mailu oprócz małych próbek dostaniesz także większe perfumy w jednej przesyłce, za którą nie będziesz musiała zapłacić ani grosza!

TERMIN:

Termin promocji nie jest określony, darmowe próbki można otrzymać do odwołania

LINK:

Bezpłatne próbki perfum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *