Darmowe próbki Johnson’s Baby

Kosmetyki dla dzieci za darmo? Tak, ponieważ rozpoczęła się kolejna promocja Johnson’s Baby. Pielęgnacyjne preparaty dla maluchów można przetestować całkowicie za darmo. Przeczytaj post, by dowiedzieć się jak szybko zamówić darmowe próbki kosmetyków!darmowe próbki

Dzięki aktualnej promocji możliwe jest zamówienie maksymalnie trzech próbek Johnson’s Baby tj. łagodny płyn do mycia ciała i włosów 3 w 1, mleczko intensywnie pielęgnujące oraz ochronny krem przeciw odparzeniom! Wystarczy wypełnić formularz, w którym zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych danych osobowych oraz teleadresowych.

Na podany adres firma Johnson’s Baby wyśle kosmetyki całkowicie za darmo! Wysyłka realizowana jest wyłącznie na terenie Polski. Zgodnie z informacją podaną przez firmę, na dany adres wysyłka realizowana jest tylko jeden raz w ciągu roku. Aby wypełnić formularz należy odwiedzić stronę internetową producenta. To zaledwie kilka kliknięć, a mamy szansę na wypróbowanie kosmetyków naprawdę świetnej jakości.

11 thoughts on “Darmowe próbki Johnson’s Baby

  1. Violet_cat

    Eh ja juz w zeszlym roku bralam poelcam poniewarz dają duże próbki ten krem intęsywnie nawilżający i krem na odparzenia ma 15ML a łagodny płyn do mycia ciała i włosów oraz mleczko mają po 50 mł. ładnie wysyłają w pudełczku i kopercie :) Polecam bardzo dobre kosmetyki :)

    Reply
  2. agatamamuśka

    zdarza sie że te kosmetyki uczulają ale wystarczy przez pierwszy miesiąc je odtawić a potem juz spokojnie mozna używać

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *