Darmowa wejściówka na siłownię Pure

Kolejne popołudnie spędzone na kanapie z pilotem w ręku? Nie macie pomysłu jak ciekawie spędzić czas, a znajomi znowu się wykręcają? Idźcie na siłownię! Polecamy wam darmową wejściówkę do fitness klubu Pure. Przeczytajcie jak ją zdobyć!


SiłowniaFot.pawel_231
 

Aby otrzymać wejściówkę wystarczy wejść na stronę klubu Pure, odszukać zakładkę „Jednodniowa wejściówka” i wypełnić formularz. Po wypełnieniu formularza, dostaniecie na maila wejściówkę w formacie PDF do wydrukowania, ważną przez 30 dni od daty rejestracji.

Wejściówkę możecie wykorzystać w dowolnym klubie Pure w całej Polsce, nie zapomnijcie zabrać ze sobą wydrukowanego biletu :)

Pure Health & Fitness to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. W ich bogatej ofercie klubów sportowych znajdują się między innymi: szeroki zakres nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń siłowych i treningu cardio oraz najnowsze formy ogólnodostępnych zajęć grupowych takich jak: Fitball, Aerobox, Joga, Pilates, Cycling, TBC i wielu innych. Wejściówka daje Wam możliwość skorzystania z całej oferty klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *