Wygraj bilet na mecz Real Madryt – Borussia Dortmund !

Tym razem znaleźliśmy konkurs dla fanów piłki nożnej, organizowany przez platformę telewizyjną n, w którym do wygrania są podwójne bilety na mecz Real Madryt – Borussia Dortmund. Zobacz na żywo Roberta Lewandowskiego i Jakuba Błaszczykowskiego! W konkursie może wziąć udział każdy, dowolną liczbę razy!

Real Madryt - Borussia Dortmund

Fot. donki

Spotkanie obu drużyn rozegrane zostanie 6 listopada na Santiago Bernabeu w Madrycie . W konkursie do wygrania są trzy podwójne bilety na mecz. Oprócz tego organizator konkursu zapewnia zwycięzcom przelot i zakwaterowanie w hotelu. To niepowtarzalna szansa na darmowe wejściówki.

Konkurs trwa do 28 października. W konkursie może wziąć udział każdy. Aby dołączyć do zabawy, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, wysyłając sms pod wskazany numer.

Przejdź do konkursu.

2 thoughts on “Wygraj bilet na mecz Real Madryt – Borussia Dortmund !

  1. dejw

    właśnie jeszcze dzisiaj będę próbował – mega by było usiąść w Madrycie i obejrzeć na żywo LM ;D zwłaszcza, że niecodziennie są takie konkursy, a Nka miała spoko pomysł

    Reply
  2. ewusiaros

    Byłabym w siódmym niebie gdybym wygrała ten bilet. Ciągłe siedzenie w domu z niemowlakiem wykańcza psychicznie i fizycznie. Każda młoda mama marzy o spędzeniu trochę czasu samej. A bilet ma taki mecz to super sprawa. Mąż by mi mega zazdrościł.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *